POMÓŻMY NASZYM SĄSIADOM Z UKRAINY!

ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW PIERWSZEJ POTRZEBY

28.2.2022

Drodzy Słuchacze,

w związku z obecną sytuacją w Ukrainie, nasza szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu, które prowadzi działania pomocowe na rzecz uchodźców z Ukrainy od pierwszego dnia wojny.

My również chcemy pomóc, dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, tj. żywności o długim terminie przydatności, środków czystości, ubrań itp., które następnie zostaną przekazane do siedziby Stowarzyszenia i rozdane potrzebującym uchodźcom. Gdyby ktoś z Państwa był chętny, żeby dołączyć się do pomocy, to można przynosić powyższe rzeczy do sekretariatu lub bezpośrednio do siedziby Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu na ul. Gospodarczą 2. Liczy się każda pomoc!

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu prowadzi także zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów transportu, kosztów zakwaterowania, zakup leków, czy innych niezbędnych rzeczy.

Można wesprzeć finansowo zbiórkę i dokonywać wpłat na poniższy numer konta:

64 1240 1503 1111 0000 1753 2101

tytułem: darowizna na cele statutowe-ukraina

Stowarzyszenie prowadzi również zbiórkę pod linkiem www.pomagam.pl/ukraina, z której środki zostaną przekazane na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Z góry dziękujemy! :)

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.