Egzamin zawodowy w sesji styczeń 2024

Sesja Zima 2024

8.12.2023

Poniżej do pobrania harmonogram egzaminów zawodowych w sesji zima 2024r.

PODZIAŁ NA GRUPY W OBRĘBIE KIERUNKÓW OD 11 GRUDNIA DOSTĘPNY BĘDZIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Prosimy o zgłoszenie się pół godziny wcześniej, posiadać dokument tożsamości oraz długopis/ pióro z czarnym tuszem /atramentem .W celu zachowania jak największego bezpieczeństwa prosimy o pozostawienie wszystkich rzeczy typu telefon, torebki itp. w domu/ samochodzie. Prosimy zgłosić się tylko z dowodem osobisty, przyborami i długopisem.

Termin ogłoszenia i przekazania szkołom, placówkom lub centrom i pracodawcom oraz podmiotom prowadzącym kwalifikacyjne kursy zawodowe wyników egzaminu zawodowego dla sesji zima 2024 - 27.03.2024r.

Termin przekazania świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie/ certyfikatów kwalifikacji zawodowych - do 8 kwietnia 2024r.

Informacje o egzaminie zawodowym umieszczone są na stronie https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-zawodowy-formula-2019/o-egzaminie/

pliki do pobrania poniżej :