Kurs – Instruktor praktycznej nauki zawodu

599 zł

Zapisz się

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu przeznaczony dla osób dorosłych zainteresowanych zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji.
Treść kursu ułożona na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. z 2018 r.). Zaświadczenie na podstawie § 10 ust. 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 luty 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 391).

Kurs przeznaczony dla:
• pracodawców
• pracowników,
• bhp-owców chcących prowadzić szkolenia 
• instruktorów nauki jazdy 
• osób prowadzących indywidualne gospodarstwa rolne,
a nie posiadających przygotowania pedagogicznego/kwalifikacji nauczycielskich, dla których praca dydaktyczna i wychowawcza nie stanowi podstawowego zajęcia. 

 

Absolwenci kursu otrzymają dokument potwierdzający przygotowanie pedagogiczne do prowadzenia praktycznej nauki zawodu z uczniami i młodocianymi pracownikami realizującymi program nauczania danego zawodu w zakładach pracy bądź w rzemiośle. Wydajemy uczestnikom kursu zaświadczenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych zgodnie z zatwierdzonym przez Kuratora Oświaty programem.
 

r

Tryb nauczania

Stacjonarny,wieczorowy,zaoczny

#

Czas trwania

48 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat CNiB Żak


798 299 599

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.